Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 16:17 Bu haber 1515 kez okundu
 
Ünlü,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi
Iğdır Valisi Enver Ünlü, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programında ilimizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi.
Iğdır Haberi
 Ünlü,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Programında Bir Araya Geldi

Iğdır Valisi  Enver Ünlü, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programında ilimizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi. 
Programa Vali Yardımcıları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili ve basın mensupları katıldı. Kahvaltıda basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü tebrik eden Iğdır Valisi  Enver Ünlü, basın mensuplarının sorularını dinleyerek 2019 ve 2020 yılının önemli projeleri ve konu başlıkları hakkında bilgilendirme yaptı. 
Basın mensuplarının da Iğdır Valisi  Enver Ünlü'nün ve Vali Yardımcılarının “10 Ocak İdareciler Günü”nü tebrik ettiği program, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: , Ünlü,10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Münasebetiyle, Basın, Mensuplarıyla, Kahvaltı, Programında, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı