Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 12:12 Bu haber 1756 kez okundu
 
SINAV EĞİTİM KURUMLARI DEV KADROSUYLA ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
2002 yılından beri ilimizde eğitim faaliyetlerinde bulunan Sınav Eğitim Kurumları ilimizin en eski ve en köklü eğitim kurumu olarak bilinmektedir.
Iğdır Haberi
SINAV EĞİTİM KURUMLARI DEV KADROSUYLA ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

2002 yılından beri ilimizde eğitim faaliyetlerinde bulunan Sınav Eğitim Kurumları ilimizin en eski ve en köklü eğitim kurumu olarak bilinmektedir.

               Sınav Eğitim Kurumları yeni yapılan ihtişamlı binasında Anaokulu,  Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi ve Sınav Kurs Merkezi ile ilimizde hizmet vermektedir.2002’den bu yana her biri kendi alanında uzman olan öğretmen kadrosuyla Iğdır halkına hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan Sınav Koleji ; üniversitelere yüzlerce öğrenci göndermesi ile halkımızın takdirini kazanmıştır.

Iğdır Sınav Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü resepsiyonunda dev öğretmen kadrosuyla akşam yemeği eşliğinde bir araya geldi. Resepsiyona kurum müdürleri Serkan Karadağ ve Övün Yeşil’in yanı sıra Anaokulu , Ortaokul , Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğretmen kadrosu ve personelleri katılım sağladı.

Program açılış konuşmasını yapan kampüs müdürü Serkan Karadağ ‘’Modern dünyanın en önemli yapı taşlarından birinin eğitim olduğunu belirterek, eğitimin öneminin günden güne arttığını ve burada en önemli görevin öğretmenlere düştüğünü ‘’ söyledi. Iğdır’da Sınav Eğitim Kurumları olarak birçok başarıya imza attıklarını ve dur durak bilmeden çalışmalarına devam ettiklerini dile getiren Karadağ, konuşmasının sonunda Atatürk’ün :  ‘’Öğretmenler; yeni nesli,Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil , sizin eseriniz olacaktır. ‘’ sözünü hatırlatıp asıl vazifemiz Sınav ailesi olarak eğitim ve öğretim hayatına devam eden öğrencilerimize rehber olmak, yollarına ışık tutmaktır, sözleri ile noktaladı.

Eğlenceli bir akşam yemeğinin ardından öğretmenlerimizin tek tek Öğretmenler Günü’nün kutlanmasıyla program sona erdi.

Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: SINAV, EĞİTİM, KURUMLARI, DEV, KADROSUYLA, ÖĞRETMENLER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı