Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 16:30 Bu haber 118 kez okundu
 
Rektör Alma İstinye Üniversitesini Ziyaret Etti
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, il dışı temasları kapsamında İstinye Üniversitesini ziyaret etti.
Iğdır Haberi
 Rektör Alma İstinye Üniversitesini Ziyaret Etti

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, il dışı temasları kapsamında İstinye Üniversitesini ziyaret etti.

İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz’ü makamında ziyaret eden Rektör Alma, Iğdır Üniversitesi ile İstinye Üniversitesinin ortaklaşa yürüteceği çalışmaları ve iş birliği yapılacak projeleri görüştü. Iğdır Üniversitesi ile İstinye Üniversitesi arasında kurulan yakın iletişimden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Alma, Rektör Karaöz’e de misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Rektör Karaöz de Rektör Alma’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Iğdır Üniversitesi ile İstinye Üniversitesi arasındaki iş birliğini çok önemli bulduklarını ifade etti.

Laboratuvarları ziyaret etti

Rektörlük makamındaki görüşmenin ardından, Rektör Alma ve Rektör Karaöz İstinye Üniversitesi laboratuvarlarını ziyaret ettiler. İlgili öğretim üyelerinden laboratuvarlar ve laboratuvarlarda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Alma, Iğdır Üniversitesinde gerçekleştirilecek projeler hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, İstinye Üniversitesi ziyaretini İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz ve İstinye Üniversitesi öğretim üyelerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederek bitirdi.

Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: , Rektör, Alma, İstinye, Üniversitesini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı