Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:07 Bu haber 290 kez okundu
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı.
Iğdır Haberi
 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgay Otay, Karakoyunlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan ve Aralık İlçe Milli Eğitim Müdürü  Nesim Göksu ile Milli Eğitim Müdürlüğünde aylık değerlendirme toplantısı yaptı.

                    Toplantıda yapılan çalışmalar, öğrencilerin başarı durumları,yaz ayında yapılması gereken çalışma,onarım okulların eksikleri yeni öğretim yılına okulların hazırlanması konuları ele alındı.

        Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,"Bu sene başarılı bir yıl geçirdik. Türkiye sıralamasında LGS de başarımız yükseldi.   Başarımızı Önümüzdeki Öğretim yılında daha ileri seviyeye çıkaracağız. Bunu hep beraber yapacağız Okullarımız 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılına şimdiden hazır hale gelmelidir. Her ilçe çalışmalarını bu şekilde yürütsün eksikleri gidersin "dedi.

Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: , İLÇE, MİLLİ, EĞİTİM, MÜDÜRLERİYLE, TOPLANTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı