Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 15:37 Bu haber 3413 kez okundu
 
‘Halı ve mobilya dükkanı’ kundaklamasının detayları ortaya çıktı.
İki gün önce Iğdır merkez parlar caddesinde bir halı ve mobilya dükkânı, gece yarısı benzin dökülerek yakılmıştı. Kamera kayıtlarını inceleyen polis Kısa sürede olayın faili olan H. E. ye ulaşarak gözaltına almıştı. H.E., gözaltı işlemlerinden sonra mahkemeye çıkarıldı. H. E.'in ifadesinde;
Iğdır Haberi
‘Halı ve mobilya dükkanı’ kundaklamasının detayları ortaya çıktı.

İki gün önce Iğdır merkez parlar caddesinde bir halı ve mobilya dükkânı, gece yarısı benzin dökülerek yakılmıştı. Kamera kayıtlarını inceleyen polis Kısa sürede olayın faili olan H. E. ye ulaşarak gözaltına almıştı. H.E., gözaltı işlemlerinden sonra mahkemeye çıkarıldı.
H. E.'in ifadesinde;
 ‘’Bir kamu kurumunda hizmetli olarak çalışmaktayım. 3 veya 4 ay önce evimin mobilyalarını Ş. A.’nın sahibi olduğu firmadan 12000 (on iki bin) TL senet karşılığı aldım ancak maddi sıkıntılarımdan dolayı ödeyemeyince 12.000 liralık senedimi firma sahibi, senet üzerinde oynama yaparak 120.000 (yüz yirmi bin) TL olarak icraya vermiş. Senet üzerindeki oynama ile ilgili olarak da daha önce polise şikâyetim mevcut. Senetten dolayı evime durmadan İcra haciz bilgileri ulaşınca evimde de huzursuz oldum. Bunalıma girip alkol aldım ve gece geç saatlerde dükkânı yaktım. Pişmanım.’’ Bilgisine ulaşıldı.
Mahkemeye çıkarılan H.E., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: ‘Halı, ve, mobilya, dükkanı’, kundaklamasının, detayları, ortaya, çıktı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı