Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 12:38 Bu haber 542 kez okundu
 
GÖNEN’DEN MÜRŞİTALİ İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET
Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Maarif Baş Müfettişi aynı zamanda Denetim Turne Başkanı Mustafa Çınar ile birlikte Karakoyunlu İlçesine bağlı Mürşitali Köyünde bulunan Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Orta Okulunu Ziyaret Etti.Okul Müdürü ve Müdür yardımcısı tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü ve Marif Baş müfettişi okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.
Iğdır Haberi
GÖNEN’DEN MÜRŞİTALİ  İLK VE ORTAOKULUNA ZİYARET

Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve Maarif Baş Müfettişi aynı zamanda Denetim Turne Başkanı Mustafa Çınar ile birlikte  Karakoyunlu İlçesine bağlı Mürşitali Köyünde bulunan Şehit Er Muharrem Taş İlk ve Orta Okulunu Ziyaret Etti.Okul Müdürü ve Müdür yardımcısı tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü ve Marif Baş müfettişi okulu gezerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.
Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,"Bütün okullarımızı 2023 yılı vizyonuna hazırlıyoruz. 
Mürşitali köyü okuma oranı yüksek olan köylerimizden biridir.LGS sınavında başarı bekliyorum.Az bir zman kaldı. Öğrencileriyle yakinen ilgilenelim sınava hazırlayalım "dedi.
Maarif Baş Müfettişi Mustafa Çınar, ise "Değerli meslektaşlarım bu sınır köyünde fedakarca görev yapıyorsunuz. İşte bunun için öğretmenlik fedakârlık isteyen kutsal bir meslektir.Yüreğiniz hep sevgi dolu olsun Öğrencilerinize velilerinize sevgiyle yaklaşın.başarılar dilerim "şeklinde konuştu.
Kaynak: Editör: Nihat ARAS
Etiketler: GÖNEN’DEN, MÜRŞİTALİ, , İLK, VE, ORTAOKULUNA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı