Astroloji

 

 

 
Akrep (08.09.2020)
Ruhunuzun beslenmeye ihtiyacı olduğunu hissedebilirsiniz. Uzun zamandır kendinize vakit ayırmadığınızın farkına varıp soluğu bir kitapçıda alabilirsiniz. Kendinize değer vermelisiniz. Hayat dolu dolu yaşanınca güzeldir. Partnerinize olan duygularınızı ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Hislerinizi özgür bırakırsanız onlar kelimelere hükmedeceklerdir. Sevginizi doyasıya yaşamalısınız. Siz sevgi insanısınız.
 
Aslan (08.09.2020)
İletişimsel sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir. Kendinizi ifade ederken yanlış cümleler kurabilirsiniz. Bu karışıklığa meyil vermemek için yalnız kalmanız daha iyi olabilir. Yeni bir kişi ile tanışabilir ve kaderiniz olduğunu düşündükçe o kişiye daha çok bağlanabilirsiniz. Suyun akışına fazla kapılmadan temkinli hareket etmekte fayda olabilir.
 
Balık (08.09.2020)
Gizli olaylar ve geçmiş hataların konuşulduğu bir gün olabilir. Gerçekleri duyunca şaşırmamalısınız. Canınız acısa da olaylar sizin baktığınız pencerede olmayabilir. Partnerinizle iletişimsel sorunlar olabilir. Fazlaca büyütmeden alttan almayı denemelisiniz. Maddi birikimlerinizi kullanmak için iyi fırsat yakalayabilirsiniz.
 
Başak (08.09.2020)
Gizli ilişkiler ağı ile baş başa kalabileceğiniz bir gün olabilir. Partnerinizin de olayların içinde bulunması sizi ayrıca şaşırtacaktır. Çalışma koşullarınızın iyileştirilmesini istiyorsunuz fakat pek gerçekleştirilmiyor. Bu durum sizin çalışma performansınızı düşürse de projelerinizi tam zamanında ve eksiksiz yetiştiriyorsunuz. Kendinize de zaman ayırmayı unutmamalısınız.
 
Boğa (08.09.2020)
Geçmişteki gizli olayların gün yüzüne çıktığı bir gün olabilir. Olaylar sizin bildiğiniz gibi olmayabilir. Gerçekleri öğrendikçe sakinliğinizi korumalısınız. İlişkilerinizde sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Geçmiş ve gelecek kıyaslaması yapmak sizi ileriye götürmez. Sevgi koşulsuz güvenle inşa edilir. Güvenmeyi öğrenmelisiniz.
 
İkizler (08.09.2020)
Geçmiş konuşmalarınız tekrar hatırlatılabilir. Üzerinde fazlaca durmadan kendinizi açıklamanız çevrenizdeki insanların düşüncelerini değiştirmesine yeterli olacaktır. Ruhunuz kendi değerini sorguluyor olabilir. Geçici bir süreç olduğunu unutmadan güveninizi korumalısınız. Yalnız kalmak ve ruhunuzu beslemek size iyi gelecektir.
 
Koç (08.09.2020)
Arzularınızın peşinden gitmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Yoğun duygularınız sizi bunaltsa da partnerinizin desteği ile bu süreci daha rahat geçirebilirsiniz. Sözcüklerinize dikkat ederek kendinizi anlatmanız sizi iyi hissettirecektir. Çalışma ortamınız da sizi manipüle etmek isteyenlere karşı soğukkanlılığınızı korumalısınız. Onların istedikleri sizi öfkelendirmek olacaktır, bu oyuna gelmemelisiniz.
 
Kova (08.09.2020)
Ortaklı konularda gerginlikler yaşamanız bazı olayların gerçek yüzünü görmenize neden olabilir. Gizli işleyişler açığa çıktıkça sizin de ortaklık konusunda düşünceleriniz değişebilir. Ailenizle gerilimli konuşmalarınız yerini şiddetli tartışmalara bırakabilir. Empati yaparak daha olumlu yaklaşım sergileyebilirsiniz.
 
Oğlak (08.09.2020)
Çalışma ortamınızdaki yoğunluk bazen kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissetmenize neden olabilir. Ara vererek kendinize zaman ayırmalısınız. Ani beklenmedik lehinize gerçekleşecek olaylar olabilir. Çalışma ortamınızda gözler üzerinizde olacaktır. Ruhunuza iyi gelecek bir ilişkiye doğru çekiliyor olabilirsiniz. Kalbinizi saklamamalısınız.
 
Terazi (08.09.2020)
Çalışma ortamınızda konuları fazlaca ayrıntılı inceliyor olabilirsiniz. Bu davranışınız mesai arkadaşlarınız tarafından eleştiriye tabi tutulabilir. Konfor alanınızdan ödün vermemeye çalışmalısınız. Geçmiş ilişkinizden sürpriz bir telefon alabilirsiniz. Yeniden şans vermek sizin elinizde olacaktır. Karar iki dudağınızın arasında. Kalbinizin sesi size yol göstericiliği yapacaktır.
 
Yay (08.09.2020)
Yeni bir ilişkiye doğru adım atabilirsiniz. Beklentileriniz gerçekleşiyor olabilir. Fırsatı yakalamak ve elde tutmak kişinin kendi başarısıdır. Siz de elinizden geleni yapmalısınız. Yeni bir başlangıç için harika bir gün olacaktır. İletişimsel problemlere karşı dikkatli olmalısınız.
 
Yengeç (08.09.2020)
Duygularınızla mantığınız arasında gidip geleceğiniz bir gün geçiriyor olabilirsiniz. İlişkinizin geleceği hakkında bir karar vermelisiniz ve bu karar sizin hayat planınızı oldukça etkileyebilir. Ailenizin veya yakın dostlarınızın düşüncelerini öğrenmek size yol gösterici olabilir. Sevginizi yaşamayı öğrenmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı