Astroloji

 

 

 
Akrep (15.01.2021)
Kariyeriniz ve aileniz arasında kendinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Bugünü kendinize ayırarak uzun zamandır yapmadığınız bireysel bir aktivite, enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.
 
Aslan (15.01.2021)
İkili ilişkilerinizde özgür olmak isteyebilirsiniz. Yalnız zaman geçirmek gönlünüzün istediği şeyleri yapmak kendinizi iyi hissettirecektir. Kısa süreli yalnızlık partnerinizin de kendi alanına yönelmesini ve sonraki günleri iki tarafın da daha mutlu şekilde yaşamasını sağlayabilir.
 
Balık (15.01.2021)
Bugünü kendinize yeni bir milat olarak belirleyebilirsiniz. Bitirmekte zorlandığınız konuların tekrar üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Bağ kurduğunuz her şeyle yıkım yaşamak sizleri psikolojik etkiliyor olabilir. Kendiniz ve ilerisi için yapmanız gerekeni yapmalısınız.
 
Başak (15.01.2021)
Çalışma alanınızda yalnız hareket etme isteğiniz her zaman kabul görmeyecektir. Paylaşmayı ve tüm yükü tek başınıza sırtlanmamayı öğrenmelisiniz. Bu hem kendiniz için hem de diğer insanların gelişimi ve potansiyeli için önem taşıyor.
 
Boğa (15.01.2021)
Çalışma alanınıza müdahale edilmesini istemeyebilirsiniz. Yalnız çalışmak size kısa vadede cazip gelebilir. Ama hata yapma riski de tam aksine uzun vadelidir. İş bölümünden kaçmamalı ve farklı fikirlere açık olmalısınız.
 
İkizler (15.01.2021)
Sıkılmışlık hissiyle günlük akışınızdaki bazı görüşmeleri ve planları erteleyebilirsiniz. Verdiğiniz sözleri tutamamış ya da gerekli özeni göstermemiş gibi bir etki bırakmamak adına bazı görüşmelerinizi dijital platformda gerçekleştirerek zaman kazanabilirsiniz.
 
Koç (15.01.2021)
İnisiyatif almanız gereken durumlarda toplum önündeki kimliğiniz ile duygularınız arasında kalabilirsiniz. Kararlarınızı alırken gerekli değerlendirmelerin tamamlanması bekleyerek tüm alanı görebileceğiniz bir bakış açısı kazanabilirsiniz. İş hayatınızda yükseliyorsunuz.
 
Kova (15.01.2021)
Gizli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Normalde yapmayacağınız bu hareket için mecbur kalmış olabilirsiniz. Ama bunun ilerisi için size sorun çıkarmayacağından emin olmalı ve adımlarınızı buna göre atmalısınız.
 
Oğlak (15.01.2021)
Nedensiz olarak dibe çekildiğinizi düşünebilirsiniz. Bu dibe vuruşu, zirveye çıkmak için bir fırsat olarak görmek iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Tek başınıza sorunu çözemeyeceğinizi kabullenmeli ve sevdiğiniz, güvendiğiniz insanları sınırlarınıza dahil etmelisiniz.
 
Terazi (15.01.2021)
Geleneklerinize bağlı olmanız nedeniyle bazı çıkmazlara girebilirsiniz. Değişime direnmek yıpratsa da bunu kabul etmemekte ısrarcı olmak yerine konulara parçalara bölerek neticelendirme yöntemini denemelisiniz. Bu konuda güvendiğiniz birinden destek de alabilirsiniz.
 
Yay (15.01.2021)
Yakın çevreniz özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışıyor olabilir. Ait hissetmediğiniz yerler ve bağınızın olmadığını düşündüğünüz kişiler yüzünden öfke patlamaları yaşamamak için iletişimlerinizin yönünü buraya çekmeden yolunuza bakmalısınız.
 
Yengeç (15.01.2021)
Ortak çalıştığınız kişilerle aranızda güven sorunu olabilir. Çalışma alanınızda birbirinizi idare ederken aranızda eşit bir denge kurmaya özen göstermelisiniz. Böylece yükün büyük kısmı üzerinizde kalmamış olur. İlişkinizde bir sona ya da yeni bir başlangıca ilerliyor olabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı