Astroloji

 

 

 
Akrep (27.05.2019)
Ay’ın Balık burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Sabah saatlerinde aktifleşen Ay ve Merkür arasındaki sert etkiyle aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili de haberler alabilirsiniz. Şansa ihtiyacınız olan işleriniz için öğle sonrasını tercih etmelisiniz. Akşam olduğunda Ay-Neptün kavuşumunun güzel etkisinin devreye girmesiyle, partnerinizden romantik tavırlar görebilirsiniz. Geçmişte yaşananları unutup, aşkınızı doyasıya hissedeceksiniz.
 
Aslan (27.05.2019)
Bütün gün Ay, hareketini Balık burcunda sürdürüyor. Sizler için de finansal konularınız ön plana çıkıyor. Sabah Ay’ın Merkür ile yaptığı gergin açı nedeniyle bankacılık işlemlerinizde, kredi başvurularınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Evraklarınızın eksik olmadığından emin olun. Saatler akşama ilerledikçe Ay’ın Neptün ile kesinleşen kavuşumu duygusal bir zaman diliminde olduğunuzu gösteriyor. Kalbinizin sesini dinlemeyi tercih edebilirsiniz.
 
Balık (27.05.2019)
Ay’ın sizlerin burcunda ilerlediği bir gün içerisinde olacaksınız. Erken saatlerde meydana gelen Ay-Merkür sert açışı, gergin hissetmenize neden olabilir. Hem sizin söyledikleriniz hem de karşı taraftan duyduklarınız kırgınlıklar yaşatabilir. Akşam olduğunda ise tam da sizler için güzel bir zaman dilimi başlıyor. Ay-Neptün kavuşumunun yaşanmasıyla aşk hayatınızda güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Hayata dair umutlarınız gerçek olabilir.
 
Başak (27.05.2019)
Ay, günün tamamında Balık burcunda ilerliyor. Eşinize, sevgilinize vakit ayırabileceğiniz bir günde olacaksınız. Sabah saatleri hem gönül ilişkiniz hem de ortaklık ilişkiniz için gergin bir zaman dilimi olabilir. Ay-Merkür sert kontağı sebebiyle, karşılıklı söylenen sözler yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Ay’ın Neptün ile kurduğu olumlu etkileşim sayesinde akşam saatlerinde sevdiğinizden duygusal yakınlık görebilirsiniz.
 
Boğa (27.05.2019)
Ay, tüm gün Balık burcunda hareket ediyor. Sizler için sabah saatleri kısa süreli de olsa gergin olabilir. Ay’ın Merkür ile sert kontağı nedeniyle çevrenizdeki insanlardan beklemediğiniz sözler duyabilirsiniz. Dostlarınız da size bazı haberler taşıyabilir. Günün devamında akşama doğru Ay’ın Neptün ile güzel kontağı sayesinde şansınızın açıldığı bir evrede olacaksınız. Sevdiğinizden romantik davranışlar görebileceğiniz bir akşamdasınız.
 
İkizler (27.05.2019)
Gün boyunca Ay, Balık burcunda hareketini sürdürüyor. Sizler sabah kariyer hayatınızda gergin olabilirsiniz. Ay-Merkür arasındaki sert etkiyle yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizi dile getirirken ortamda dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var. Akşam ise Ay’ın Neptün’le kavuşumu sayesinde geleceğinize dair hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bazen olmaz dediğinizde hayat yüzünüzü güldürebilir.
 
Koç (27.05.2019)
Günün tamamında Ay, Balık burcundaki hareketini sürdürüyor. Sabah saatlerinde Ay ve Merkür arasındaki açıyla, duygusal olarak enerjinizi düşürebilecek haberler alabilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi çalışmalara merak salabilirsiniz. Akşam gerçekleşen Ay ve Neptün kavuşumuyla beraber umutlarınızın, hayallerinizin gerçek olabileceği bir akşam geçirebilirsiniz. Gelecekle ilgili hayalleriniz için önce geçmişi tamamen arkanızda bırakmanız gereklidir.
 
Kova (27.05.2019)
Ay, günün tamamında Balık burcunda ilerlemesini sürdürüyor. Maddi kaynaklarınızın gündemde olacağı bir günde olacaksınız. Sabah etkin hale gelen Ay’ın Merkür ile gergin açısı nedeniyle gelirinizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Belki de beklediğiniz paraların yatmadığını görebilirsiniz. Bu gergin etki, Ay’ın Neptün’le kavuştuğu akşam saatlerinde sona eriyor. Aksine finansal anlamda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 
Oğlak (27.05.2019)
Günün genelinde Ay, Balık burcundaki seyrine devam ediyor. Bugün itibariyle yoğun bir döneme adım atıyor olabilirsiniz. Sabah meydana gelen Ay ve Merkür zorlu açısıyla iletişim kurarken sert sözler sarf edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda sınavlarınız varsa her şeyi iki kere kontrol etmelisiniz. Saatler akşamı gösterdiğinde ise Ay ve Neptün kavuşumunun aktif olmasıyla, duygularınızın sizi yönlendireceği bir akşamda olabilirsiniz.
 
Terazi (27.05.2019)
Tüm gün Ay, Balık burcunda hareketine devam ediyor. Çalışma hayatınızda gergin bir sabah geçirebilirsiniz. Ay ve Merkür arasındaki zorlu kontak, çalışma arkadaşlarınızla iletişim kurarken sert sözler sarf etmenize neden olabilir. Sağlığınızla ilgili de bir haber alabilirsiniz. Ay ve Neptün kavuşumunun yaşanacağı akşam saatlerinde ise duygularınızın yoğun olacağı bir süreçte olacaksınız. Kişisel gelişim çalışmalarına başlamak isteyebilirsiniz.
 
Yay (27.05.2019)
Ay’ın Balık burcunda hareket ettiği bir güne başlangıç yapıyorsunuz. Erken saatlerde aktifleşen Ay-Merkür arasındaki zorlu etkiyle ailecek gergin olabileceğiniz haberler alabilirsiniz. Siz de bazen sinirlerinize hakim olamayarak, aile içinde sert tepkiler verebilirsiniz. Ay’ın Neptün ile kavuşacağı akşam saatlerine gelirken, bu enerji yerini huzurlu bir zaman dilimine bırakıyor olacak. İyimser tavrınızla her şeyin üstesinden gelebileceğini bir süreçte olacaksınız.
 
Yengeç (27.05.2019)
Ay’ın tüm gün Balık burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün sabah itibariyle akademik hayatınızda, eğitimlerinizde, yurt dışı işlerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ay-Merkür zorlu açısı sebebiyle özellikle eğitim hayatınızda ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılabilirsiniz. Bu durum akşam itibariyle pozitife dönüyor. Ay-Neptün kavuşumu sayesinde hislerinizin sesine güvenin. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı